• Wyprawka dla zerówek

• Wyposażenie dziecka uczęszczającego do oddziału przedszkolnego (zerówka)

W roku szkolnym 2022/2023

-obuwie na zmianę o jasnej podeszwie (podeszwa bezpieczna- nie śliska)

-strój gimnastyczny (koszulka, krótkie spodenki) najlepiej w podpisanym worku

-grube kredki ołówkowe, kredki świecowe, mazaki, mazak suchościeralny

-2 miękkie ołówki, temperówka, linijka, gumka

-farby plakatowe (12 kolorów) pędzel gruby i cienki, kubeczek do wody

-blok techniczny kolorowy format A4 i A3

-blok techniczny biały format A4 i A3

-blok kolorowy rysunkowy format A3

-10 kopert, 10 koszulek format A4, 10 koszulek format A5

-wycinanki

-nożyczki (zakończenie bezpieczne)

-klej w sztyfcie x2

-plastelina miękka (minimum 12 kolorów)

-teczka na gumkę A4 (do prac plastycznych)

-ryza papieru ksero (biały lub kolorowy np. zestaw 2 kolory)

-zeszyt 16 kartkowy do korespondencji z aktualnymi numerami telefonów do rodziców

-wykałaczki długie i krótkie

-taśma malarska (szerokość obojętnie jaka)

-bibuła 3 kolory

Wszystkie przybory oprócz papieru ksero, kopert ,koszulek ,wykałaczek i bibuły (to przechowuje nauczyciel) muszą być podpisane lub oznakowane tak, aby dziecko wiedziało, że należą do niego. Drobne rzeczy umieszczone w piórniku, saszetce lub pudełeczku np. po butach.

KSIĄŻKI:

,,CIEKAWA ZABAWA –SZEŚCIOLATKI II” (GRANATOWA) WYDAWNICTWO NOWA ERA (BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA ZBIOROWO BEZPOŚREDNIO Z WYDAWNICTWA WE WRZEŚNIU)

RELIGIA: ,,Jezus mnie kocha” Podręcznik do religii dla dzieci sześcioletnich (red.) Stanisław Łabendowicz Wydawnictwo diecezjalne w Sandomierzu. (Rodzice kupują sami)

Język angielski- o podręczniku poinformuje nauczyciel prowadzący zajęcia we wrześniu

• Wyprawka szkolna dla uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Bakałarza w Bakałarzewie na rok szkolny 2022/2023

• -Ryza białego papieru

Na półce- (pomoce plastyczne, które będą w szkole):

-1 blok techniczny (białe kartki)

- 2 bloki techniczne (kolorowe kartki)

- 1 blok rysunkowy (kolorowe kartki)

- zeszyt papierów kolorowych (wycinanki)

- bibuła 3 dowolne kolory,

- farby plakatowe, kubeczek do wody, 2 pędzle (gruby i cienki),

- plastelina,

- kredki świecowe,

- kredki pastelowe

- podkładka na ławkę,

- 2 teczki formatu A4

- 1 zeszyt w kratkę 16 kartkowy (zapas)

- 2 zeszyty w 3-linię z czerwoną liniaturą 16 kartkowe ( 1 na zapas i 1 do „Dyktand”).

W piórniku:

3 miękkie ołówki, gumka, temperówka, kredki ołówkowe (np. Bambino),klej w sztyfcie, nożyczki, linijka

W plecaku:

-podręczniki i ćwiczenia cz. I,

- zeszyt w kratkę i w 3-linie z czerwoną liniaturą (oba 16 – kartkowe)

Ponadto:

- kapcie na zmianę w podpisanym worku

- strój na gimnastykę (biała koszulka z  krótkim rękawem, spodenki, dres lub getry, obuwie sportowe  z jasną podeszwą)

- drugie śniadanie oraz picie

- chusteczki higieniczne

Podręcznik do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej „ Bóg-nasz Ojciec” + ćwiczenie z tej serii + zeszyt 16 kartkowy w kratkę. Wydawnictwo  WAM ( red.) Władysław Kubik

Wszystkie podręczniki, zeszyty, przybory, artykuły papiernicze, obuwie, strój na gimnastykę muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka