• Dzień przedszkolaka

• 20 września swoje święto obchodziły wszystkie przedszkolaki. Grupy 4-latków z naszej szkoły postanowiły świętować w Gminnej Bibliotece w Bakałarzewie. Tego dnia czekało na nich wiele atrakcji. Po spacerze i dotarciu na miejsce przywitały nas Pani Sylwia Ferenc oraz Pani Basia Uszak, które oprowadziły nas po bibliotece oraz przeprowadziły zajęcia plastyczne. Kolejną niespodzianką była wizyta Pana Macieja Kozłowskiego, który pokazał przedszkolakom wozy strażackie i całe wyposażenie remizy. Uwiecznieniem całej imprezy było wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek i zabawy na placu zabaw. Dzieci zmęczone ale szczęśliwe wróciły do szkoły gdzie czkała słodka niespodzianka od Pań z biblioteki oraz drobne upominki od wychowawczyń. Wszystkim, którzy przyczynili się do tak miło spędzonego czasu serdecznie dziękujemy.

Małgorzata Pietrewicz

Karolina Barszczewska

• Akcja Narodowego Czytania

• Początek  roku szkolnego to dla naszych uczniów czas działań związanych z promocją czytelnictwa. Wzięliśmy udział w kolejnej edycji akcji Narodowego Czytania.

To znakomita okazja byśmy mogli docenić wartość czytania i poznać klasykę literatury polskiej.

Uczniowie odczytali fragment powieści Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”. Legenda o Janie i Cecylii była bardzo interesująca.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Marta Jaworowska

Justyna Sidor

Agnieszka Łaskowska

• Zebranie rodziców 19.09.2023 r.

• Szanowni Państwo
            W dniu 19.09.2023 r. o godz. 15.30, odbędzie się zebranie rodziców uczniów Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Bakałarza w Bakałarzewie z wychowawcami. O godz. 16.30 odbędzie się spotkanie Dyrekcji z przedstawicielami do Rady Rodziców w sali P. 1 (piwnica)

• Szkoły pełne talentów 2

• Już po raz drugi nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły pełne talentów 2"

W poprzednim roku dzięki Państwa pomocy szkoła otrzymała:

- Pakiet 6 gier logicznych

- Zestaw plastyczny na start

Nagrody zostały przekazane do świetlicy szkolnej.

"Talenciaki" można wrzucać do skrzynki przy wejściu do szkoły, w świetlicy szkolnej lub sekretariacie.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Bakałarza w Bakałarzewie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września 2023 r.

Msza Święta dla Uczniów, Rodziców i Pracowników Szkoły odbędzie się o godz. 8.00 w Kościele Parafialnym św. Jakuba Apostoła w Bakałarzewie. Z powodu prac remontowych na terenie szkoły, ogólna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego nie odbędzie się.

O godz. 9.00, odbędą się bezpośrednie spotkania wychowawców z uczniami i rodzicami  w klasach. Poniżej przydział wychowawstw i numery klas w których odbędą się spotkania. O godz. 10.00 rozpoczną się odjazdy uczniów ze szkoły (PKS, autobus szkolny)

Przydział wychowawstw w roku szkolnym 2023/2024

1. Oddział 3-latków – Ewelina Dąbrowska (dawna Bakalandia)

2. Oddział 4-latków A – Karolina Barszczewska (sala nr 5 parter)